Kontakt oss

Send din henvendelse ved å benytte skjemaet under, så skal vi forsøke å svare deg så snart som mulig.

Fornavn og etternavnFornavn og etternavn
Oppgi lånernummer eller fødselsdato ved bestillinger eller fornyelser.Oppgi lånernummer eller fødselsdato ved bestillinger eller fornyelser.
Felt merket med * må fylles ut

 

Ansatte ved Kristiansund bibliotek:

Våre ansatte
Navn Stilling Epost
Elisabeth Soleim Biblioteksjef elisabeth.soleim@kristiansund.kommune.no
Borghild Lien Spesialbibliotekar borghild.lien@kristiansund.kommune.no
Britt Rovik Spesialbibliotekar britt.rovik@kristiansund.kommune.no
Randi Lystad Iversen Bibliotekar randi.iversen@kristiansund.kommune.no
Marianne Dahle Bibliotekar marianne.dahle@kristiansund.kommune.no
Birgit Farstad Konsulent birgit.farstad@kristiansund.kommune.no
Eskil Helseth Folland Konsulent eskil.folland@kristiansund.kommune.no
Alexander Herring Orby Bibliotekar alexander.herring.orby@kristiansund.kommune.no

Kontaktinformasjon

Kristiansund Bibliotek
E-post
Telefon 71 57 51 00

Adresse

Postadresse:

Pb. 357
6501 Kristiansund

Gateadresse:

Bernstorffstredet 2
6509 Kristiansund